WYSIWYG Web Builder

KOPALIŠKA 4, p.p.28
1230 DOMŽALE
Pozdravljeni,

smučarsko društvo Domžale se vam zahvaljuje za prijavo na tečaj.

Smučarsko društvo organizira tečaje že več kot 40 let. Izkušenj z delom otrok začetnikov in tistih že z nekaj znanja, nam ne manjka. Svoje otroke,boste zaupali bivšim tekmovalcem smučarskega društva, učiteljem z licenco za poučevanje.

V nadaljevanju vas seznanjamo z informacijami glede tečaja.

Tečaj bo potekal od 6. do 9. februarja 2023 v Kranjski Gori. Gre za organiziran prevoz. Odhod je vsak dan ob 7.00 uri z avtobusne postaje Domžale, smer Mengeš, ob makadamskem parkirišču trgovine Tuš v Domžalah. Otroke brez avtobusnega prevoza prevzamemo v Kranjski Gori ob 8.40 uri pri prodajalni kart. Povratek v Domžale je predviden ob 15.30 uri. Glede morebitnih sprememb glede prihoda boste obveščeni na vaš elektronski naslov.

Okviren program dela na snegu:

8.20 - prihod v Kranjsko Goro
8.45 - ogrevanje na smučišču
9.00 - začetek smučanja
11.00 - malica na smučišču
11.30 - nadaljevanje s smučanjem vse do 13.30
14.10 - odhod iz Kranjske Gore
15.30 - predviden prihod v Domžale.

Otrok naj obvezno prinese s seboj malico (sendvič), topel čaj v termovki (ne priporočamo pijače v plastenkah, saj se te hitro ohladijo in postane pijača premrzla), kakšno čokoladico, ter nekaj za preobleči v primeru premočenosti ali politja s pijačo.

Prav tako morajo imeti vsi tečajniki s seboj ustrezno smučarsko opremo - smuči, palice, čelada in očala. Prosila bi vas, da nekaj dni pred začetkom tečaja probajte doma smučarsko opremo, saj se je že večkrat zgodilo, da je bila oprema tečajniku premajhna.

V ceno je vključen dnevni prevoz iz Domžal v Kranjsko Goro in nazaj, smučarska vozovnica, zavarovanje, pripomočki pri učenju smučanja in učenje smučanja.

V primeru, da nas bo vaš otrok vsak dan pričakal v Kranjski Gori, nam to sporočite ob prijavi. V tem primeru bo končna cena tečaja nižja.

Plačilo tečaja je možno le z bančnim nakazilom. Rok za plačilo je četrtek 2. februar 2023.

Podatki za nakazilo:

IBAN SI56 0310 4100 0011 704
Namen: TEČAJ - IME PRIIMEK TEČAJNIKA
Cena: 275,00 Eur.

Za več informacij sem vam na voljo na telefonski številki 041/605-871 (Jera) ali preko elektronskega naslova:jera.rzenicnik3@gmail.com.

Hvala za vaše zaupanje.

Smučarsko društvo Domžale