WYSIWYG Web Builder
Torek       OŠ Roje     17.30 - 19.00
Četrtek    OŠ Roje     17.30 - 19.00
TRENINGI - KONDICIJA
Kljub temu, da smo smučarsko društvo, je vizija SD Domžale, da v času, ko še ni snega 2 krat tedensko otroke seznanjamo z različnimi športi. Nudimo jim veliko različnih športnih dejavnosti, kjer si pridobijo motorične sposobnosti.
Velik poudarek dajemo vzgoji otrok, njihovi samostojnosti in odgovornosti.          .
V zimskem času ob dogovorjenih terminih med vikendi in počitnicami ima SD Domžale za te otroke organizirane avtobusne prevoze v Kranjsko Goro, kjer si pridobijo začetno in nadaljevalno smučarsko znanje. Za poučevanje, varnost in dobro počutje otrok skrbi od 3 do 5 izkušenih učiteljev smučanja, bivših tekmovalcev SD Domžale. Isti učitelji spremljajo otroka skozi vse leto.
Z našo vizijo, izkušnjami, znanjem in odgovornostjo vsako leto prepričamo k sodelovanju večje število otrok in njihovih staršev.

Upamo, da se nam letos pridružite tudi vi!.

SMUČARSKO DRUŠTVO
DOMŽALE